Kanał MysteryTV powstał w styczniu 2014 roku, zaś jego założycielem był Jakub Rutka – lektor radiowo-telewizyjny, którego głos można usłyszeć w takich stacjach jak RMF, Eska, Discovery czy National Geographic. Dziś kanał MysteryTV, który zgromadził ponad 50,000 subskrybcji jest jednym z najpopularniejszych kanałów w Polsce publikującym creepypasty i autorskie słuchowiska grozy. Od 2015 roku stale gości na Dniach Fantastyki we Wrocławiu, a od 2018 również na KoKonie w Koninie. Kanał współpracuje z wydawnictwami książkowymi Albatros, Vesper, Galakta przygotowując recenzje gier, książek oraz prowadząc wywiady z twórcami. 

Duet łączący dwie pasje - do cosplayu i fotografii. Działają od 2014 roku, kiedy stali się rozpoznawalni jako duet wcielający Harley Quinn i Jokera. Od zeszłego roku postanowili wyjść w świat jako fotografowie i pomimo krótkiej kariery, cieszą się na tym polu powodzeniem.

Od dziecka zafascynowany Fantasy oraz SciFi. 

Zagorzały czytelnik komiksów, zwłaszcza polskich. Ulubione serie to: Thorgal, Funky Koval i Ekspedycja.

Ulubiony komiks: Szninkiel.

Fan J.V. Hamme'a, A. Sapkowskiego i V. Evangelisti.

Ulubieni rysownicy to G. Rosiński i B. Polch. 

Poluje również na dobre filmy.

Kamil Kulczewski  'Kula'- dwukrotny zwycięzca konkursów Kokon Cosplay oraz finalista PGA cosplay 2018. Swoją przygodę z tworzeniem strojów rozpoczął w 2015 roku jako Altair z serii Assassin's Creed. Po dzień dzisiejszy jego twórczość opiera się głównie na tym uniwersum. Kostiumy Kamila bazują przede wszystkim na technice krawieckiej, jednak nie brakuje w nich dopracowanych szczegółów, elementów skórzanych, drewnianych oraz prostych mechanizmów. Jako, że dla niego cosplay nie jest wyłącznie strojem, a również grą aktorską, kładzie ogromny nacisk na tworzenie swoich dzieł w sposób, który umożliwia dynamiczne ruchy i pozwala na całkowite wcielenie się w odgrywaną postać.

Współautor projektu @Assassin's Creed Trip (MOŻESZ TUTAJ OZNACZYĆ MOJĄ STRONĘ), którego celem jest zwiedzenie wszystkich lokacji z gier o asasynach w epokowych strojach z danych odsłon.

Miko jest młodą cosplayerką, która rozpoczęła swą przygodę z cosplayem 6 lat temu, wykonując w tym czasie ponad 150 różnych strojów. Co więcej, uzyskała oficjalny, państwowy tytuł Krawca. Jej pasja do szycia może równać się jedynie miłości, którą darzy swojego słodkiego kota. Poza ogromnym dorobkiem cosplayowym Miko posiada również doświadczenie w pełnieniu funkcji członka jury podczas licznych, polskich konwentów, m.in. podczas oficjalnego konkursu cosplay na PGA 2017.

Grupa została założona przez absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Marka Hucza i Jana Jurkowskiego, w 2012 roku. Podbili serca widzów serią Wielkie Konflikty, choć najwierniejsi fani pokochali ich jeszcze za czasów serii o Mistrzu Motylu. Stworzyli także serie takie jak: Wielkie Pytania Polskie, Shorty Darwina, Wielkie Teorie Darwina, itd
Jak sami o sobie mówią:
„Przewodzi nam jedna maksyma - "Jeśli coś nas śmieszy, jest głupie i idiotyczne - kręcimy to!"
Lubimy też rozwiązywać sznurowadła.
Jest nas wielu! Aktorzy, operatorzy, scenarzyści, łowcy nagród, charakteryzatorki, kulturyści i tyrani!
Dlatego Grupa!”
Charyzmatyczni, zdolni i młodzi, pełni energii aktorzy, określani jako twórcy jednego z najbardziej profesjonalnych kanałów na polskim YouTube. Udowodnili, że ciężką pracą i pasją można osiągnąć sukces. Czym jeszcze nas zaskoczą w najbliższym czasie?

Lubicie ufo, duchy czy teorie spiskowe? Tematy, na które tradycyjne media milczą?
Przedstawiamy Wam naszego pierwszego gościa, a jest nim Matis z kanału "Inne Medium"
InneMedium to kanał bardzo tajemniczy, na którym pojawiają się dość kontrowersyjne fakty. Pokazywane są również liczne badania, w których udowadnianie są tezy nie z tej Ziemi. Jesteście ciekawi co tam się dzieje? Lubicie spadać z krzeseł z wrażenia? Jeśli tak to zajrzyjcie na kanał Matisa oraz przyjdźcie na jego KoKonowa prelekcje

Arshania Cosplay - swój początek z cosplayem datuje na 2014 rok, gdy podczas PGA wystąpiła w stroju Sheparda z serii Mass Effect. W swoich kostiumach stara się łączyć wiele technik, od pracy w drewnie i materiałach termoplastycznych po szycie i wyszywanie, jednak największą radość sprawia jej wykonywanie detali. Wielokrotny gość i juror konkursów cosplay, modelka cosplayowa przy eventowych kampaniach reklamowych, współpracowała między innymi przy promocji Pyrkonu oraz najnowszego dodarku World of Warcraft. Prelegentka z zamiłowaniem dla tematyki tworzenia kostiumów. A prywatnie studentka chemii, geek i miłośniczka mangi, która na konwencie nie pogardzi Pocky i planszówkami w dobrym towarzystwie

WipBros. - grupa znana z tworzenia filmików na YouTube. Jej członkami są chłopaki z Koninia: Piotr Prus, Adam Szymczak i Wojtek Przeździecki. Chłopaki działają od 2016 tworząc komediowe treści w internecie.